Menü Kapat

DOĞAN İŞ MAKİNALARI KURSU

Doğan Eğitim Kurumları olarak 1998 yılından beri sektörün içerisinde olan uzman eğitmenlerimiz ile birlikte; Doğan İş Makinaları ve Operatörlük Kursumuzda faaliyetlerine başlamıştır.

Kursumuz; Karayolları Trafik Kanununu 42.Maddesi gereğince İş Makinesi kullanıcılarına, kullandıkları makine ile ilgili İş
Makinesi Kullanımı ve Operatörlük Eğitimi vermektedir. Eğitim sonunda yapılan sınavlarda başarılı olanlara İş Makinesi Kullanım Sertifikası (Operatörlük Belgesi) vermektedir.

Doğan İş Makinaları Kursu olarak kurulduğumuz günden bu yana, İş Makinası Operatörlük kursu sektöründe doğru, hızlı, kaliteli, ve dürüst eğitim hizmeti verip, kursiyerlerimizin meslek sahibi olarak gelecek ile ilgili endişelerini en aza indirgemelerinde ve ideallerini gerçekleştirmelerinde bir basamak olmak, kursiyerlerimize istihdam, makine sahiplerine nitelikli insan gücü sağlamak başlıca hedefimiz olmuştur.

İş Makinaları Operatörlüğü konularında eğitim hizmeti sunan Doğan İş Makinaları ve Operatörlük Kursu faaliyetlerinde tüm yasal gerekliliklerin, eğitim ve saha uygulamalarını müşterilerine eksizsiz ve tam olarak sunulmasını sağlamaktadır ve Eğitim kurumunda kursiyerlerimizin hedefledikleri başarıya ulaşmaları için, kaliteli eğitim hizmetlerinde tam olarak yararlana bilmeleri için kurum olarak özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Doğan eğitim Kurumları bünyesinde, İş makinası operatörlük eğitimi hakkında doğru ve kaliteli eğitim verebilmek için profesyonel, işinde uzman Milli Eğitim Bakanlığı standartlarında, kendini kanıtlamış, gerek teorik gerekse uygulamalı olarak size en iyi hizmet verebilecek uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. 

Yenidoğan Mh. Anafartalar Sk. No:5/1 Merkez/Kütahya

 0 (274) 223 70 01