Menü Kapat

DELTA 43 ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Özel Güvenlik Hizmetleri 10.06.2004 tarihinde kabul edilen 5188 sayılı Özel Güvenlik hizmetlerine dair kanun ile, kişilerin silahlı personel tarafından korunması, kurum ve kuruluşlar bünyesinde özel güvenlik birimi kurması veya güvenlik hizmetlerinin özel şirketlerce sağlaması, özel güvenlik komisyon kararı üzerine Valilik iznine bağlanmıştır.


Özel Güvenlik hizmetleri verecek şirketlerin ise; İçişleri Bakanlığı’ndan faaliyet izni belgesi alması gerekmektedir. 5188 sayılı kanun özel güvenlik hizmetinde görevlendirilecek personel içinde yeni düzenlemeler getirmiş olup, bu düzenlemelerin en önemlisi özel güvenlik eğitimi vermeye yetkili kuruluşlarda özel güvenlik eğitimi alması (silahsız veya silahlı) ve eğitim sonucu gireceği sınavda başarı göstererek İl Valiliğince onaylı sertifika alması zorunludur.

Doğan Eğitim Kurumları Bünyesindeki şirketimiz tecrübesi ve bilgisi ile Özel Güvenlik Hizmetlerini sürdürmektedir.

Şirket ve personel yapısını, gelişen ve yenilenen teknolojilere uyarlayarak hızla büyüyen lider firmalar arasında yerini alan

Delta 43 Güvenlik Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. bireysel ve kurumsal çözümler ile geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. İş felsefemiz kapsamında ve ticari kaygılardan önce tuttuğumuz “Güvenilir, Kaliteli, Huzurlu ve Sorunsuz Güvenlik Hizmeti” sunmanın haklı gururunu yaşamak bugün ve yarınki ilkemizdir.”

Balıklı Mh. Karakol Sk. NO:1/4 Merkez/Kütahya 

0 (274) 223 70 00