Menü Kapat

DOĞAN SÜRÜCÜ KURSU

Doğan Sürücü Kursu 30 yıl önce Şeref DOĞAN tarafından kurularak faaliyete geçti. Doğan Sürücü Kursu giderek genişleyen güçlü kadrosu ve kurumsal kimliği ile yıllar içinde Kütahya’da aranan sektör lideri kurumlardan biri haline gelmiştir.

Amacımız deneyimli direksiyon usta öğrencileri ile akan trafikte son model araçlarımızla sürücü adaylarına en doğru araç sürme yöntemlerini öğretmek, sorumluluk bilinci taşıyan sürücüler yetiştirmek ve bu amaç doğrultusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gerek kurumsal, gerek bireysel çalışmalar yaparak, yenilik ve hizmetleri günümüz şartlarına en uygun şekilde insanların faydasına sunabilmektir.

Kursumuzda, B (Otomobil) , B-ENGELLİ(Engelli Otomobil), A-A1-A2 (Motorsiklet),C(Kamyon),CE(Tır), D(Otobüs) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir.
 
Kursta eğitim alan sürücü adaylarına en iyi hizmet vermek için çalışan Doğan Sürücü Kursu, sürücü yanlışlarının insan hayatına mal olacağının bilincindedir. Bu nedenle kursiyerlere verilen sürücü eğitiminin yanı sıra, halkımızda trafik bilincinin gelişmesi için çaba harcamaktadır. Kursumuz ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kaybına neden olan trafik kazalarının önlenmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitimle katkıda bulunmaktadır.

2020 yılı itibariyle kuruluşunun 30. Yılını kutlayan Doğan Sürücü Kursu geçmişi ile övünmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır. Elde ettiğimiz yüksek başarı oranımız koşulsuz müşteri memnuniyetimizin ve sorumluluk bilinci taşıyan anlayışımızın bir göstergesidir.Servi Mahallesi Gültaş İşhanı K:3 Kütahya 0 (274) 212 34 82