Menü Kapat

DOĞAN İLKYARDIM EĞT. MRK.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın 22.05.2002 tarih ve 24762 sayılı yönetmeliği ile Kamu Kurum Kuruluşları ve özel tüm kuruluşlarının hafif iş kollarında her 20 personel için bir,ağır iş kollarında ise her 10 personel için bir ilkyardımcı bulundurulması zorunludur. Bu bağlamda “ Önce insan” odaklı sosyal sorumluluk projelerimize halkı bilinçlendirme ve toplumsal gelişime destek vermek; bu rolümüzü yerine getire bilmek için, Doğan Eğitim Kurumları bünyesinde Kütahya’da ilk Sağlık Bakanlığından onaylı İlkyardım Eğitimi Merkezimizi 2005 yılında açtık.

Kütahya’nın Sağlık Bakanlığından onaylı ilk Özel İlkyardım eğitim Merkezinde eğitim vermeye başladığımız ilk günden itibaren “Önce İnsan” ve “Bir İnsanın Hayatını Kurtarmak İnsanlığı Kurtarmaktır” prensibinden hiçbir zaman ödün vermedik.

Kütahya ve ilçelerinde 5.000 kişiyle, kamu ve özel sektör çalışanına verdiği ilkyardım eğitimiyle sektörde ilk kurulan eğitim merkezi olduğu kadar, liderliğiyle de adından söz ettirmektedir, her geçen gün ulaştığımız ve eğitim verdiğimiz firma sayısı artmaktadır.

Bugüne kadar başarıl bir şekilde yürüttüğümüz ilkyardım merkezimizde “Hedefimiz uluslar arası standartları göstererek bilimsel, etkili, yaygın, kaliteli ve çağdaş bir şekilde; kurumsal ve bireysel müşterilerimize her türlü ilkyardım, acil yardım ve afet bilinci hizmeti sunmaktır.”  Servi Mahallesi Gültaş İşhanı K:3 Kütahya 0 (274) 212 34 82