Menü Kapat

ÖZBAŞARAN İŞ MAKİNALARI KURSU

1998 Yılında Türkiye’nin 5 inci, Kütahya’nın ilk İş makineleri Kursu olarak hizmet vermeye başladık.

Kursumuz; Karayolları Trafik Kanununun 42.Maddesi gereğince İş Makinesi kullanıcılarına kullandıkları makine ile ilgili İş Makinesi Kullanım ve Operatörlük Eğitimi vermektedir.Eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara İş Makinesi Kullanım Sertifikası (Operatörlük Belgesi) vermektedir.

Madenciliğin ön plana çıkmış olduğu Kütahya ilinde başka illere gidip bin bir sıkıntıyla operatörlük belgesi almak isteyen kursiyerlerimizin bu sıkıntılarını sona erdirdik.

Kütahya ve Yurt genelinde binlerce kişiye operatörlük belgesi vererek Yurt içinde ve yurt dışında kursiyerlerin iş sahibi olmalarında katkıda bulunduk, verdiğimiz belgelerle bir çok operatör Avrupa, Afrika, Rusya ve Türkiye Cumhuriyetlerinde iş imkanları bulmuştur.

Kurs Hedeflerimiz arasında sadece iş makinası sertifikası vermek değil iş güvenliğinin ciddiyetini ve sorumluluklarını belirterek Kurs süresince adaylarımızın hem teorik hem de pratik olarak yanında olup muzun oluncaya kadar bilinçli adaylar yetiştirmektir.

Günümüz teknolojisine uygun olarak yenilenen sistemsel ve iş teknolojilerine ayak uydurarak daha kaliteli hizmet anlayışını en üst düzeye çıkartma hedefindeyiz. 

Eğitimlerimiz kütahya merkezde verilmektedir.

Yenidoğan Mh. Anafartalar Sk. No:5/1 Merkez/Kütahya

 0 (274) 223 70 01,