Menü Kapat

Yükseköğrenim Yurdu

Güzel bir okulu kazanıp geleceğini garantiye almak her öğrencinin hayali. Bu hayalin zamanı geldiğinde; ailenizden uzakta yeni bir şehre yerleşmeye çalıştığınızda her şey normalinden çok daha zor geleceğini hiç hesaplamayız.

Konaklama bir öğrenci için yeni bir şehre taşındığında çözülmesi gereken en büyük problemdir. Yeni şehirde yeni yaşam alanı kurmak için düzgün bir araştırma yapmak, konfor ve güvenlik zafiyeti vermeyecek yapılar bulmak, muhit ve çevresini araştırmak derken iş içinden çıkılmaz bir hâl alır. Konaklama sorunu sadece dört duvar ile çözüm bulanan bir problem değildir.

Doğan erkek yurdu tüm personeli, tesisi ve hizmetleri ile bu bilincin farkında olup, bir ebeveyn gibi öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır. Yükseköğrenim yurtları nda kalacak yer temini, beslenme, eğitim, kültür ve hatta spor faaliyetler ile öğrenciye yardımcı olmaya ve yeni bir şehirde çekeceği zorluğu en aza indirmeye çalışmaktadır. Ayrıca yükseköğrenim yurtları nda kalabilmeniz için ailenizin o şehirde ikamet etmemesi, sabıka kaydının temiz olması gerekmektedir.

Ve gelelim Doğan erkek öğrenci yurdunun sağladığı kolaylıklara;

Günümüzde en dikkat edilen husus fiyat ve hizmet ikilisinin dengesidir. Fiyat konusunda hiç bir öğrenci bütçesini zorlamayacak hizmet kalite ilkelerinden ödün vermeden çalışan ve en büyük avantajı toplu taşıma araçlarına çok yakın kütahyada merkezi bir konumdadır.

Oda seçenekleri ; 1,2,3 ve 4 kişilik olarak gruplandırılmıştır. Oda dâhilinde kullanıma verilen hizmetler; çamaşır, ütü, mini buzdolabı, televizyon, her odada tuvalet ve banyo, dahili telefon ve daha fazlası bulunmaktadır. Ayrıca Wİ-Fİ hizmeti sınırsız olarak verilmektedir.

Tüm öğrencilerin güven içinde yaşayabileceği, ebeveynlerin gönül rahatlığı ile çocuklarını bırakabileceği bir yaşam alanı oluşturulmaya çalışılmıştır.

Kütahya şartlarında fiyat/hizmet dengesini gözeterek uygun fiyata kaliteli hizmet vermeye çalışan yükseköğrenim yurtları arasında bulunan Doğan erkek öğrenci yurdu kapısı tüm öğrenci ve ebeveynlere açıktır.